? RPO Mazowsze 2014-2020

Miło nam poinformować, że Fundacja Radośni wspólnie z Centrum Usług Społecznych ( dawniej Opieką Społeczną)  w Milanówku została beneficjentem projektu „Rozwój usług społecznych w Gminie Milanówek – edycja II”.

Projekt ten obejmuje dodatkowo inwestycję na : przeprowadzenie remontu budynku przeznaczonego na mieszkanie wspomagane w ramach projektu „Rozwój usług społecznych w Gminie Milanówek- Edycja II.”

Dla naszej Fundacji, oznacza to otrzymanie funduszy na remont Domu Wspomaganego o charakterze treningowym a min. na remont i ocieplenie elewacji budynku, remont        wewnątrz budynku wraz z  wymianą wszystkich instalacji, remontem piwnicy i parteru, a także budową wewn. instal gazowej oraz budowę nowego przyłącza elektroenerget.- kablowego.

W ramach ww. projektu są przewidziane fundusze także na funkcjonowanie Domu a min.: wyposażenie go, zatrudnienie dwóch terapeutów i jednego asystenta do czwórki podopiecznych ze spektrum autyzmu.

Fundacja pozyskała na remont budynku kwotę : 258,702, 80zl., na wyposażenie budynku: 60.000 tys zł.

Wszystkie informacje na bieżąco będą pojawiały się na stronie Fundacji Radośni.

baner program regionalny2